O nas

Uśmiechnięta lekarka ze stetoskopem przewieszonym przez szyję

Dobro Pacjenta na pierwszym miejscu

Centrum Medyczne „Ars Medica” Sp. z o.o. rozpoczęło działalność w 2008r. Głównym celem i założeniem było świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, co do dziś staramy się realizować poprzez wykorzystanie wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego oraz współpracę ze starannie dobraną kadrę lekarzy specjalistów, techników i pielęgniarek.

 

 

W dzisiejszych czasach dokładna diagnostyka i wczesne wykrycie wszelkich nieprawidłowości w narządach i układach naszego organizmu znacznie podnosi szanse na całkowite wyleczenie. Długi czas oczekiwania na specjalistyczne badania diagnostyczne, powoduje nierzadko nasilenie dolegliwości, wydłuża czas ustalenia diagnozy i wdrożenia odpowiedniego leczenia. Wychodząc więc naprzeciw sugestiom pacjentów, pragnącym przyspieszyć czas oczekiwania na badanie, pragniemy zaoferować Państwu wykonanie odpłatnych badań diagnostycznych z zakresu tomografii komputerowej oraz endoskopii górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

 

W naszych pracowniach można wykonać również badania diagnostyczne refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia tj. ze skierowaniem od lekarza.

Poznaj zakres usług świadczonych w naszych przychodniach

Wykonujemy szeroki zakres badań diagnostycznych – m.in. tomografia komputerowa: głowy, klatki piersiowej, w tym również o bardzo wysokiej rozdzielczości, badanie narządów jamy brzusznej i miednicy, kości, stawów, angiografia.

 

Tomograf komputerowy, którego używamy w naszej pracowni to najnowszej generacji aparat wielorzędowy koncernu GE Healthcare, wykonujący niezwykle precyzyjne obrazy, przy użyciu minimalnej dawki promieniowania.

 

W Pracowni Endoskopii używamy wysokiej klasy sprzętu firmy OLYMPUS. Wykonujemy badania górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego: gastroskopię, kolonoskopię, sigmoidoskopię.

Tomografia

Diagnostyka obrazowa m.in. narządów klatki piersiowej, jamy brzusznej oraz głowy.

Gastroskopia

Specjalistyczne badania gastroenterologiczne przewodu pokarmowego.

Kolonoskopia

Badania jelita grubego w celu oceny śluzówki oraz usunięcia zmian.

Zadbaj o zdrowie już dziś

Nasze pracownie cieszą się zaufaniem zarówno pacjentów jak i lekarzy oraz są bardzo wysoko oceniane przez współpracujące z nami firmy i jednostki służby zdrowia. Służymy informacją i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Sprawdź nasze kwalifikacje

Dbamy o to aby każde badanie przebiegło w sposób sprawny, dokładny i jak najmniej uciążliwy. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem oraz wprowadzamy najnowsze technologie aby dbać o Państwa zdrowie. Wdrożyliśmy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015-10, który pozwoli nam jeszcze lepiej leczyć naszych pacjentów oraz prowadzić działalność profilaktyczną.

Pozostaw swój
adres email
Skip to content